?

Log in

No account? Create an account

Приватна сімейна школа АІСТ

ЩОДЕННИК

Четвертий день Олімпійських ігор-2015
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
*

Третій день Олімпійських ігор-2015
Туризм
aistschool
*

Другий день Олімпійських ігор-2015
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
*

Перший день Олімпійських ігор-2015
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
*

Вручення атестатів одинадцятикласникам
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
*

25 Останній дзвінок
Навчання
aistschool
***

Будні мистецтва
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
***

Привітання шістнадцятилітніх аістят
АІСТ Вітання
aistschool
*

Звуки музики
Театр
aistschool
*

"Мистецькі експедиції" в АІСТі
Музикування
aistschool
За календарем ЮНЕСКО 15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї. Цього року для нашої сімейної школи цей день став справжнім святом. А все завдяки Людмилі Гарарук і благодійному культурологічному проекту "Мистецькі експедиції", співавтором і співзасновником якого вона є. Подарувала Людмила Гарарук АІСТу такий дарунок, бо й сама є частиною АІСТиної родини - вона мама двох АІСТят.
Проект "Мистецькі експедиції" був створений для того, щоб відродити туристичний та культурний потенціал різних великих та малих міст України. Також для того, щоб створити зв'язок між митцями, представниками місцевої адміністрації, бізнесменами, меценатами.

В травні "Мистецька експедиції" приєднались  до Міжнародного музичного фестивалю імені П.І. Чайковського і Н.Ф. фон Мекк. Саме тому в АІСТі звучали «Пори року» цього великого російського композитора. А також "Вальс квітів" із балету "Лускунчик".

На завершення концерту лунала "Мелодія ля-мінор" видатного українського композитора Мирослава Скорика. Композиція написана до фільму "Високий перевал", що знімався на початку 1980-х років. Попри те, що оригінальний сценарій акцентував увагу на трагедії, принесеній у звичайну галицьку сім'ю Другою світовою війною, під тиском владних структур картина зазнала значних змін вже на етапі монтажу, щоб зображувати діяльність ОУН-УПА крізь призму радянської ідеології. Режисер картини, не поділяючи трактування сценарію, що його нав'язували представники КДБ, звернувся до Мирослава Скорика з проханням скласти таку музику до кінострічки, яка могла б «розказати» глядачеві те, чого не можна показати. Вперше твір прозвучав для флейти і фортепіано, а згодом композитор зробив перекладення для скрипки з фортепіано, скрипки з оркестром.

Це не єдиний подарунок від "Мистецьких експедицій", бо ж за ідеєю проект поєднує митців. Тож в залі було влаштовано щей виставку картин художниці Лариси Пуханової.
Одну із картин було подаровано школі!

Спасибі всім, хто в Міжнародний день сім'ї подарував свято школі та друзям!

Модульне оргіамі від п'ятого класу
Господарчі справи
aistschool
Учні п'ятого класу так захопились модульним орігамі, що наробили виробів на цілу виставку. П'ятикласники гостинно примають всіх аістят, аістян та друзів школи. І залюбки діляться досвідом та секратами мистецтва складання модулів та фігур із них. Тож якщо бажаєте опанувати й собі цю справу - знаєте до кого звертатись!

Теплі мамині обійми від 2 класу
АІСТ Малювання
aistschool
До Дня Матері учні другого класу намалювали теплі обійми своїх матусь!

"Кадіш" Олександра Галича на АІСТиній сцені
Театр
aistschool

День пам'яті та примирення
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
22 листопада 2004 року в резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних націй приуроценій до 6о-ої річниці закінчення другої світової війни було запропоновано державам-членам ООН, неурядовим організаціям, приватним особам, крім святкування своїх національних днів Перемоги чи Визволення, щорічно відзачати один або два дні ( 8 та 9 травня) як данину пам'яті всіх жертв Другої світової війни. Гарна пропозиція. Зважаючи на досвід отриманий у Другій світовій війні, маємо розуміти, що Людська Сила в Єдності. Друга світова війна - спільна трагедія багатьох народів.
8 травня проголошено в Україні Днем пам'яті та примирення. 9 травня - Днем перемоги.

Події, що відбуваються в нашій країні дають можливість глибше зрозуміти трагедію Другої світової війни, переосмислити своє відношення до тих подій, і відшукати їх першопричини.
Інститут національної пам'яті запропонував змістити акцент із святкування перемоги, на  вшанування пам'яті загиблих. Згадувати в цей день не історію військових дій, і мільйони історій конкретиних людей.
Десятки мільйонів людей загинули в Другій світовій війні... Десятки мільйонів людських доль понівечено... Така ціна людської слабкості... Але знайшлася Людська Сила, що ту слабкість здолала. Ця сила в Єдності. Ця сила в Любові.
Тож пам'ятаймо, що в кожному з нас може бути слабким, і разом перемагаймо наші слабкості. Саме таке гасло цьогорічних днів пам'яті: "Пам'ятаємо! Перемагаємо!". А символом відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги став червноий мак.


8 травня кожен учень, працівник чи гість АІСТа мав можливість власноруч виготовити квітку маку для себе і друзів.
Дякуємо за таку турботу і можливіть Оксані Василівні.


"Дракон" Євгенія Шварца на АІСТиній сцені
Театр
aistschool
Хлопці та Аня з десятого класу на чолі з головним режисером АІСТиного театру Євгенією Михайлівною Амосовою та своїм класним керівником (помічником режисера) Оленою Володимирівною Сидоренко подарували аістятам і аістянам чудову можливість задуматись в переддень 8-9 травня про справжню суть Перемоги і переможців. Вони подарували нам постановку фрагменту вистави Євгенія Львовича Шварца "Дракон".
За основу п'єси автор взяв сюжет казки народів Південно-Східної Азії про дракона. Його ніяк не могли здолати, бо кожен переможець сам перетворювався на дракона. Лише юнак із чистими помислами (не заради слави, не заради грошей, не заради власного панування...) Перемагає дракона.


Є.Л. Шварц розвиває тему народної казки ще глибше. В п'єсі, коли нарешті з'являється той, хто може здолати дракона, люди вважають, що не варто нічого міняти, краще жити зі своїм драконом. Вони не хочуть, щоб їх рятували, не прагнуть свободи, їм здається за краще жити в рабстві, тільки б не злити господаря. Коли зникає один тиран люди із метушливо поспішають під владу іншого. Головний герой здивовано відкриває, що перемогти дракона-тирана недостатньо, потрібно перемогти дракона у кожному.

П'єсу "Дракон" Євгеній Шварц написав у 1942-1944 роках перебуваючи в евакуації. Перша спроба постановки вистави теж відбулася під час війни. Але вже на генеральній репетиції "Дракон" потрапив під заборону для показу на 18 років. Вистава вперше була поставлена в 1962 році.
У відповіді на запитання "Чому так?" криються відповіді на багато інших запитань, пов'язаних, зокрема, із подіями, що згадуються восьмого та дев'ятого травня і з тим, що в ці дні потрібно робити, а чого не варто...
Спасибі, Євгеніє Михайлівно! Спасибі, десятий клас! Ви змусили нас задуматись.

Перший клас - "Встала весна"
АІСТ Малювання
aistschool
Уже настав травень. Весна розквітла на повну силу. І учні першого класу створили добірку малюнків-шедеврів на тему "Встала весна". Кожен малюнок достойний бути ілюстарцією відомого Шевченкового із "Гайдамаків":

Встала весна, чорну землю
Сонну розбудила,
Уквітчала її рястом,
Барвінком укрила.

А на полі жайворонок,
Соловейко в гаї -
Землю, убрану весною,
Вранці зустрічають.


8 люблячих жінок
Театр
aistschool
*

Першокласна космічна мандрівка
Туризм
aistschool
***

Корабель п'ятого класу - колективна робота в техніці модульного орігамі
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool

Весняне свято Старотової школи
Музикування
aistschool
**

Шевченківське свято
Читання
aistschool
***

Старт проекту "Бережу воду - бережу Україну" (до Всесвітнього дня води - 22 березня)
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool

В час важких випробувань, які випали на долю нашої країни, кожен якось виявляє свою любов до Батьківщини. Хтось жертовно, не шкодуючи власного життя, пішов захищати рідну землю на фронт, інші – самовіддано, облишивши звичне життя, забезпечують їх усім необхідним… Кожен робить щось для спільної справи.


А що можу робити я?

У чому виявляється моя любов до України?

Зокрема, у бережному ставленні до всього,

що мене оточує: до речей, до природи, до людей, які поряд

Команда 4 класу оголошує благодійну акцію

до Всесвітнього дня води (22 березня)

«Бережу воду – бережу Україну»

Ми створили плакат* із порадами, як можна берегти воду, а також наклейки та магнітики для учасників акції.

Придбайте плакат, наклейку чи магнітик і прислухáйтесь до наших порад.

Акція триватиме до 24 квітня – тоді підведемо підсумки і спільно вирішимо, як використати зібрані кошти.

* Цим плакатом засновуємо серію плакатів «Бережу Україну»: «Бережу землю – бережу Україну», «Бережу ліс – бережу Україну», «Бережу книгу – бережу Україну», «Бережу ближнього – бережу Україну» та ін..


"Снігова королева"
Театр
aistschool
***

Старт Шевченківського проекту
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
***

Онлайн конференція
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
***

Зустріч випускників!
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
 

Різдвяні зустрічі у сімейному колі четвертого класу
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
*

Різдвяні зустрічі у сімейному колі першого класу
АІСТ Вітання
aistschool
 

Різдвяна музична вітальня. Частина ІІ
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool

 • Ансамбль скрипалів. Й. Гайдн "Менует".

 • Ансамбль скрипалів. П. Чайковський "Ранкова молитва".

 • Фортепіано. Американська пісенька в обробці В. Сластенка "Де ж ти мій малесенький песик?". Виконувала Настя Паслай.

 • Вокал. Слова Л. Дербеньова, муз. Є. Крилатова "Песенка о снежинке". Виконав Саша Ніколаєв.

 • Фортепіано. В. Моцарт "А в яблучці рум'яному". Виконали Аня Задорожнюк та Аня Войціцька.

 • Музикування. Recorder fun #17 "Чарівний фонтан", recorder fun #15 "Old man". Виконували Аня Ломакіна, Настя Лавриненко, Настя Паслай, Настя Меженцева, Аня Войціцка, Серефима Туз.

 • Фортепіано. Дж. П'єрпонт "Різдвяні дзвіночки". Виконував Степан Петрик.

 • Вокал. В. Міляєв "Весняне танго". Виконувала Оля Беденко.

 • Ансамбль скрипалів. Українська народна пісня "Ой у полі".

 • Ансамбль скрипалів. Українська народна пісня "За городом качки пливуть".

 • Фортепіано. Г. Гладков "Пісенька друзів". Виконує Софія Латишева.

 • Вокал. Слова Ю. Ентіна, музика Є. Крилатова "Песенка о шпаге". Співав Вадим Грязнов.

 • Вокал. Слова Є. Чеповецького, музика Г. Фіртича "Мы бандито, ганстерито...". Співав Вадим Грязнов.

 • Фортепіано. Р. Паулс "Колискова". Виконували Уля Лавренюк та Аня Задорожнюк.

 • Вокал. Слова В. Куравського,музика Р. Квінти "Одна калина". Виконувала Дарина Домбровська.

 • Фортепіано. Ж. Дандло "Локомотив". Зіграв Максим Зеленянський.

 • Й. Кишакевич колядка "Спи, Ісусе, спи". Виконували даринка Домбровська (вокал) та інструментальний ансамбль у складі Софії Латишевої, Насті й Каті кіндзерських.

 • Фортепіано. Г. Уоррен "Потяг на Чуттанугу". Виконали Даша Домбровська і Катя Кіндзерська.

 • Музикування. Невідомий автор "Cantio polonika", колядка "В Вифлиємі днесь Марія Пречиста" виконується польською та українською мовами. Виконують Вадим Грязнов, Віка Кузьміна, Настя і Катя Кіндзерські, Даша Домбровська, Ксенія Бевз.

 • Вокал. Фрідріх Гендель. Арія Альміри з опери "Рінальдо". Виконала Дана Вихованець.

 • Вокал. Українська народна пісня "Якби я мала крила орлині". Виконували Діана Мостова й Дана Вихованець.

 • Фортепіано. Я. бабалік "Журавлина пісня". Виконала Настя Кіндзерська.

 • Вокал. Українська народна пісня "Гиля, гиля, сірі гуси". Виконала Діана Мостова.

 • Ансамбль скрипалів. Польська народна пісня "Вісла".

 • "Щедрик" за М. Леонтовичем виконав ансамбль скрипалів: Віка Кузьміна, Маша Ушакова, Катя Ушакова, Настя Кіндзерська, Катя Кіндзерська, Аня Войціцька, Евеліна Ящолт, Женя Мочульська, Ліза Меженцева, Ліза Іванькова, Лєна Іванькова.

Музичну вітальню підготували: Білецька Л.В., Гулла О. М., Емануїлова Л. Ю., Зайцева А. Ф., Орлова Е. В..

Місце зустрічі - улюблена зала школи! (2)
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
Нова традиція започаткована в минулому році зустріччю з Анатолієм Секретарьовим (бардом, краєзнавцем, істориком, філософом, "черкаським хлопцем") та Дмитром Головеньком (талановитим виконавцем, поетом, учнем 21 школи) мала своє продовження в цьому році.
Так вечір п'ятниці подарував АІСТятам, АІСТянам та друзям нашої сімейної школи ще одну цікаву зустріч із неймовірно талановитими і хорошими людьми - авторами та виконавцями - Олександром Больменком та Сергієм Грязновим.