?

Log in

No account? Create an account

Приватна сімейна школа АІСТ

ЩОДЕННИК

Previous Entry Поділитись Next Entry
Батьківський комітет скликає суботник
Господарчі справи
aistschool
13 листопада у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки, приуроченої до 25-річчя нашої сімейної школи "АІСТ". Ця виставка - ініціатива і велика кропітка робота, в першу чергу, Батьківського комітету на чолі з колишньою ученицею, назавжди випускницею, тепер мамою поки що двох аістят Катериною Ботвіннік.
До виставки ще тиждень і останні приготування потребують багато часу, але раптом несподівано-нежданно невідь звідки на пришкільну територію нападало листя. Не вірите? Нам і самим важко в таке повірити, приходьте подивіться? В суботу, 7 листопада, в зручний для себе час, впродовж дня.


І потяглися до шкільного подвір'я цікаві, допитливі аістята з батьками дивитись на чудасію і збирати дивовижу в мішки. Найбільш допитливими виявились сім'ї учнів першого та другого класу. Були зацікавлені й зі стартової школи, з четвертого, п'ятого, шостого, сьомого та одинадцятого класів, були випускники, вчителі…

Звичайно, все це жарт. Посправді, в АІСТі вже 25 років (двадцять шостий) все тримаєтсья на взаєморозумінні, взаємодопомозі та взаємопідтримці. І, коли виникають якісь несподіванки (чи сподіванки), достатньо просто сказати що потрібно робити, і ті, хто має розуміння, змогу, витримку, щоб допомогти, обов'язково відгукнуться. Переконатись у цьому можна переглянувши фотодокази.

Recent Posts from This Journal