Приватна сімейна школа "АІСТ" (aistschool) wrote,
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool

Батьківський комітет скликає суботник

13 листопада у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки, приуроченої до 25-річчя нашої сімейної школи "АІСТ". Ця виставка - ініціатива і велика кропітка робота, в першу чергу, Батьківського комітету на чолі з колишньою ученицею, назавжди випускницею, тепер мамою поки що двох аістят Катериною Ботвіннік.
До виставки ще тиждень і останні приготування потребують багато часу, але раптом несподівано-нежданно невідь звідки на пришкільну територію нападало листя. Не вірите? Нам і самим важко в таке повірити, приходьте подивіться? В суботу, 7 листопада, в зручний для себе час, впродовж дня.


І потяглися до шкільного подвір'я цікаві, допитливі аістята з батьками дивитись на чудасію і збирати дивовижу в мішки. Найбільш допитливими виявились сім'ї учнів першого та другого класу. Були зацікавлені й зі стартової школи, з четвертого, п'ятого, шостого, сьомого та одинадцятого класів, були випускники, вчителі…

Звичайно, все це жарт. Посправді, в АІСТі вже 25 років (двадцять шостий) все тримаєтсья на взаєморозумінні, взаємодопомозі та взаємопідтримці. І, коли виникають якісь несподіванки (чи сподіванки), достатньо просто сказати що потрібно робити, і ті, хто має розуміння, змогу, витримку, щоб допомогти, обов'язково відгукнуться. Переконатись у цьому можна переглянувши фотодокази.
Tags: * * * Батьківський комітет * * *
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments