Приватна сімейна школа "АІСТ" (aistschool) wrote,
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool

Пушкінський ліцей та Пансіон благородних дівиць працював на базі "АІСТа" в неділю

Є безліч цікавих предметів, які залишаються поза програмами і тому їх аж ніяк не можна втиснути в навчальний план, їх не побачиш в розкладі. Але розклад регламентує навчально-пізнавальну діяльність лише п'ять днів на тиждень, а ще два дні залишаються непідвладними йому. Тож якщо є щось настільки бажане, вартісне, що учні, вчителі та батьки готові присвятити цьому свій зазвичай вільний час, то спокійно і впевнено можна планувати такі справи на вихідні.
Саме на вихідних в "АІСТі" зазвичай вирує життя, якщо проходить велике культурно-історичне занурення. Так, вчора, в суботу, хлопці та дівчата з 5 і 6 класів успішно захистили проекти на екзамені і одразу перевтілились: хлопці - в ліцеїстів, дівчата - в благородних панянок. І отримали запрошення вже за добу прибути на навчання до своїх закладів: до ліцею та пансіону.

Ліцеїсти вивчали фехтування, каліграфію, астрономію, стиль вікторіанської епохи, історію винаходів, фізику, астрономію... Цікаво, що один із уроків проводив колишній ліцеїст, колишній дядько, теперішній викладач Пушкінського ліцею - Віктор Юрійович Степанчук. В шкільному архіві зберігається світлина, на якій Віктор Юрійович сфотографований під час уроку каліграфії з гусячим пером в руці. Цей випадок - цікава ілюстрація того, як один і той же проект проживаєтсья одними й тими ж учасниками щоразу в іншій ролі, по-новому.
Благородні дівиці мали свої заняття: каліграфію, музику, рукоділля, етикет та ін.

Школа може перетворитись на ліцей лише у вихідні дні. Тож часу обмаль, а так хочеться побути у новій і довгожданній ролі ще. Таку можливість передбачено - вихованці залишаються ночувати в ліцеї та пансіоні, щоб вранці зустріти школярів і розповісти їм, як здорово навчатись і на вихідних!
Tags: * Казьмірук Ігор Йосипович, * Петруняк Інна Михайлівна, * Стрельбицька Оксана Анатоліївна, Випуск 2016, Випуск 2017, Випуск 2018, Випуск 2021, Випуск 2022, Проект Пушкінський ліцей
Subscribe

Posts from This Journal “Проект Пушкінський ліцей” Tag

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments