?

Log in

No account? Create an account

Приватна сімейна школа АІСТ

ЩОДЕННИК

Previous Entry Поділитись Next Entry
Пушкінський ліцей та Пансіон благородних дівиць працював на базі "АІСТа" в неділю
Приватна сімейна школа "АІСТ"
aistschool
Є безліч цікавих предметів, які залишаються поза програмами і тому їх аж ніяк не можна втиснути в навчальний план, їх не побачиш в розкладі. Але розклад регламентує навчально-пізнавальну діяльність лише п'ять днів на тиждень, а ще два дні залишаються непідвладними йому. Тож якщо є щось настільки бажане, вартісне, що учні, вчителі та батьки готові присвятити цьому свій зазвичай вільний час, то спокійно і впевнено можна планувати такі справи на вихідні.
Саме на вихідних в "АІСТі" зазвичай вирує життя, якщо проходить велике культурно-історичне занурення. Так, вчора, в суботу, хлопці та дівчата з 5 і 6 класів успішно захистили проекти на екзамені і одразу перевтілились: хлопці - в ліцеїстів, дівчата - в благородних панянок. І отримали запрошення вже за добу прибути на навчання до своїх закладів: до ліцею та пансіону.

Ліцеїсти вивчали фехтування, каліграфію, астрономію, стиль вікторіанської епохи, історію винаходів, фізику, астрономію... Цікаво, що один із уроків проводив колишній ліцеїст, колишній дядько, теперішній викладач Пушкінського ліцею - Віктор Юрійович Степанчук. В шкільному архіві зберігається світлина, на якій Віктор Юрійович сфотографований під час уроку каліграфії з гусячим пером в руці. Цей випадок - цікава ілюстрація того, як один і той же проект проживаєтсья одними й тими ж учасниками щоразу в іншій ролі, по-новому.
Благородні дівиці мали свої заняття: каліграфію, музику, рукоділля, етикет та ін.

Школа може перетворитись на ліцей лише у вихідні дні. Тож часу обмаль, а так хочеться побути у новій і довгожданній ролі ще. Таку можливість передбачено - вихованці залишаються ночувати в ліцеї та пансіоні, щоб вранці зустріти школярів і розповісти їм, як здорово навчатись і на вихідних!

Posts from This Journal by “Проект Пушкінський ліцей” Tag