?

Log in

No account? Create an account

Приватна сімейна школа АІСТ

ЩОДЕННИК

Previous Entry Поділитись Next Entry
Мандрівка до Кам'янець-Подільської та Хотинської фортеці
Туризм
aistschool
   Символ нашої сімейної школи - це птах-сім'янин лелека. Як відомо, лелеки - перелітні птахи. Щороку із настанням осені вони долають понад десть тисяч кілометрів, добираючись до місця зимівлі. Тож зовсім не дивно, що вихованці "АІСТа" теж дуже люблять мандрувати і за своє шкільне життя встигають об'їздити багато цікавих міст і місць в Україні та закордоном.

   Ця поїздка організовувалась для учнів п'ятого та шостого класу. Пятикласники лише місяць тому стали учнями середньої школи, тож їм необхідно було утвердитись у новому статусі, зміцнити стосунки із найближчими сусідами (і за віком, і територіально). Тож для утвердження - об'єктом поїздки обрано твердині - Кам'янець-Подільску та Хотинську фортеці. Крім того п'ятикласники рік тому прожили занурення в історію рідної Вінниці і тому знають особливості тих укріплень, що зводились в наших краях, тож цікаво було порівняти із фортифікаційними спорудами, які збудовані на дивовижно вдалих для цього ландшафтах. А учням шостого класу корисно і цікаво подивитись на ті місця, де творилась історія, яку вони вивчали, вивчають і вивчатимуть.
Тож велика галаслива команад із 37 аістят, четверо мам із класу, на чолі із двома класними мамами мали чудову мандрівку, з якої кожен привіз якесь особливе власне гарне враження.

Posts from This Journal by “АІСТ: Мандрівки” Tag