?

Log in

No account? Create an account

Приватна сімейна школа АІСТ

ЩОДЕННИК

Previous Entry Поділитись Next Entry
Як щастя, то й ложкою!
АІСТ Вітання
aistschool
Розуміючи, що другого жовтня, напередодні Дня вчителя, в школі відзначатимуть ще й Всесвітній день пошти, Батьківський комітет прийняв стратегічне рішення привітати вчителів напередодні передодня! Тому на учительску колегію було відправлено делегацію батьків для проведення святкової гри "Що? Де? Коли?".

Оскільки в результаті прийняття стратегічного рішення привітання було перенесено, Батківський комітет встиг підготувати лише одне запитання. І в цьому був певний ризик - якщо вчителі не візьмуть запитання, то й подарунка не отримають. Але наврядчи члени Батьківського комітету переймались цим, бо ж очолює комітет випускниця школи Катерина Ботвіннік, і вона добре знає, на що здатні АІСТині вчителі неодноразові переможці міського чемпіонату та обласного кубка "Що? Де? Коли?".

Тож привітання розпочалося із попередження, що доведеться зіграти, і узгодження ролей - потрібен був оркестр для виконання музичної заставки і дзига, яка вибере запитання (дарма, що воно єдине).
Заграла музика, закрутилась дзига і обрала запитання із чорною скринькою. "Чорну скриньку в студію!" - пролунав голос ведучого і оркестр знову загримів знамениту мелодію: "Прилад, що знаходиться у скриниці іноді використовуєтсья для перемішування снігу, оптимально працює в обідній час, доречний у бочці меду". Звичайно, у команди вчителів - дострокова відповідь: "ложка".


Але ложечка не проста - "ложечка щастя". Тепер, що б ложечкою не несли до рота, а відчуття таке, ніби ложечка за ложечкою наповнюєтесь щастям!

Recent Posts from This Journal