?

Log in

No account? Create an account

Приватна сімейна школа АІСТ

ЩОДЕННИК

Previous Entry Поділитись Next Entry
День Учителя + День пошти = День учительської пошти
Туризм
aistschool
З нагоди 25-річчя школи організатори святкування Всесвітнього дня пошти (п'ятий клас) вирішили перенести відзначення цього дня на тиждень раніше і об'єднати його з відзначенням Дня учителя. От і виходить День Учителя + День пошти = День учительської пошти. Тобто учні могли писати листи-вітання своїм учителям. Вчителі (не всі, але все ж приємно!) теж мали змогу написати листи учням, їхнім батькам, своїм колегам, бо старшокласники в День учителя мають день самоврядування - проводять уроки (попередньо узгодивши плани і засвідчивши готовність) замість вчителів (які все ж присутні на уроці).
Тож другого жовтня о 9:00 аістята та аістяни розпочали відзначення відразу двох свят: п'ятикласники перетворились на листонош та інших працівників поштового відділення - завершили приготування всього необхідного поштового начиння, а учні по всій школі почали вітати своїх дорогих вчителів, які прийшли на перший урок.

Вже після першого уроку життя в школі завирувало з подвійною силою та радістю. В улюбленій шкільній залі п'ятикласники відкрили роботу поштового кіоску, де можна було придбати все необхідне для того, щоб повноцінно взяти участь у Всесвітньому дні пошти.

Поштовий кіоск пропонував і традиційні, звичні вже для аістиної громади поштові послуги-товари: марки для листів, марки для бандеролей, марки для посилок, наклейку-послугу "Машина часу"; а також цього року запустили в обіг поштові листівки, які можна було відправляти без конверта і без марки, а оскільки зображення на листівках були присвячені 25-річчю школи, то вони ще й ідеально підходили для поштового вітання вчителів.

Робочий день на пошті ще тільки розпочинався, а працівники кіоску вже помітили, що поштові марки от-от закінчаться. Тому змущені були терміново, не гаючи ні хвилини відправляти кур'єра в типографію за новим накладом! Тож не дивно, що у деяких листонош боліли ноги - рознести понад півтисячі листів у найвіддаленіші куточки школи - завдання серйозне, хоча варте докладених зусиль, бо ж як приємно відчувати себе причетним до радості адресата, який бере в руки конверт із листом від друга і щасливо посміхається.
До 15:00 День пошти вже завершився і всі листи було надіслано і отримано, тож діти щасливі пішли додому. А вчителі, які лише спостерігали за провденням уроків, відчули, що сповнені сил та енергії і вирушили відзначити подвійне свято ще й на Лісопарк.

Posts from This Journal by “Святкування Дня пошти” Tag